Login Monitor (1.0.2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: About
ug: ھەققىدە
