Login Monitor (1.0.2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email notifications
uk: Повідомлення електронною поштою.

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Event type
uk: Тип події

en: Role ID
uk: ID ролі

en: 1 day
uk: 1 день

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Email content
uk: Уміст листа

en: Logout
uk: Вихід

en: Features
uk: Властивості

en: Permissions
uk: Повноваження

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: About
uk: Про модуль

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Enable logging
uk: Вести журнал

en: Summary:
uk: Резюме:

en: Event Type
uk: Тип події

en: Logging settings
uk: Налаштування ведення журналу
