Login Monitor (1.0.2) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Email notifications
vi: Thư điện tử thông báo

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 3 months
vi: 3 tháng

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Other
vi: Khác

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Logout
vi: Thoát

en: Features
vi: Tính năng

en: Permissions
vi: Quyền

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: User Agent
vi: Trình dùng

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: About
vi: Giới thiệu
