Login Notification (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Other
az: Digər
