Login Notification (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Other
be: Іншыя
