Login Notification (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Other
bo: གཞན
