Login Notification (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Other
cs: Jiné
