Login Notification (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Other
da: Anden
