Login Notification (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Label
de: Beschriftung

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Other
de: Weitere

en: Notification Message
de: Benachrichtigungstext

en: Condition configuration
de: Bedingungseinstellungen
