Login Notification (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Other
el: Άλλο
