Login Notification (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Error
fi: Virhe

en: Warning
fi: Varoitus

en: Other
fi: Muu
