Login Notification (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Other
hu: Egyéb
