Login Notification (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Error
hy: Սխալ

en: Warning
hy: Զգուշացում
