Login Notification (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun
