Login Notification (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Error
kk: Қате

en: Other
kk: Басқа
