Login Notification (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Other
km: ផ្សេងៗ
