Login Notification (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Other
nl: Andere

en: Condition configuration
nl: Instellingsvoorwaarde
