Login Notification (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Other
ru: Другое
