Login Notification (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Other
sk: Ostatné
