Login Notification (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Error
sl: Napaka

en: Warning
sl: Opozorilo
