Login Notification (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Other
sv: Övriga
