Login Notification (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: - None -
vi: - Không -

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Other
vi: Khác
