Login Notification (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Other
ar: آخر
