Login Notification (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Error
ast: Fallu

en: Other
ast: Otru
