Login Notification (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Warning
ca: Avís

en: Other
ca: Altres
