Login Notification (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Error
eo: Eraro

en: Other
eo: Alia
