Login Notification (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Status
es: Estado

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Warning
es: Advertencia

en: Other
es: Otro(s)

en: Condition configuration
es: Configuración de la condición
