Login Notification (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: Other
gl: Outro
