Login Notification (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Other
gu: અન્ય
