Login Notification (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Other
he: אחר
