Login Notification (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Other
hi: अन्य
