Login Notification (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Other
hr: Ostalo
