Login Notification (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: - None -
ja: - なし -

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Other
ja: その他
