Login Notification (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Other
ka: სხვა
