Login Notification (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Error
ku: هەڵە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Other
ku: هیتر
