Login Notification (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Other
lt: Kiti
