Login Notification (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Other
lv: Citi
