Login Notification (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
