Login Notification (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Error
mr: तृटी
