Login Notification (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Other
my: အခြား
