Login Notification (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी
