Login Notification (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Warning
oc: Avertiment

en: Other
oc: Autre
