Login Notification (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Other
pl: Inne
