Login Notification (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Rótulo

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Other
pt: Outros
