Login Notification (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Other
ro: Altele
