Login Notification (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Error
sq: Gabim

en: Other
sq: Tjetër
