Login Notification (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Other
ta: மற்றவை
