Login Notification (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Warning
th: การเตือน

en: Other
th: อื่นๆ
