Login Notification (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
