Login Security (2.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Host
cs: Hostitel

en: To
cs: Komu

en: Tokens
cs: Tokeny

en: hour(s)
cs: hodin

en: Notification
cs: Oznámení
